Gauti lizingo pasiūlymą

Mūsų darbuotojai yra pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus ir padėti Jums automobilio pirkimo procese. Darbo valandomis visada laukiame Jūsų skambučių +37060969909 (Kretinga) arba +37067076773 (Tauragė). Ačiū!

Jei išsirinkote sau patinkantį automobilį ir norite jį įsigyti lizingu – tą padaryti dabar išties paprasta. Mūsų įmonė suteikia galimybę visus mūsų parduodamus automobilius įsigyti lizingu per banką. Bendradarbiaudami su visomis Lietuvos lizingo bendrovėmis teikiančiomis finansinio lizingo paslaugą, galime Jums pasiūlyti optimaliausius sprendimus Jūsų automobilio įsigyjimui išsimokėtinai. 

Finansinis lizingas – tai tokia lizingo rūšis, kai klientas per lizingavimo laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą, palūkanas bei PVM (jei toks išskiriamas), ir pasibaigus lizingo laikotarpiui tampa turto savininku.

Jei esate Šiaulių banko klientai, visus reikiamus lizingo dokumentus mes sutvarkysime vietoje, taip pat pritaikysime specialias lizingavimo sąlygas. Tokiu būdų sutaupysite daug laiko ir pastangų.


123autolizing.lt skaičiuoklė

Pirkimas išsimokėtinai

Skolinuosi

Grąžinsiu per

Mėnesio įmoka tik 70,36

Pagrindiniai reikalavimai klientui, perkant automobilį lizingu:

 • Lietuvos Respublikos pilietis arba asmuo, turintis leidimą gyventi Lietuvoje visą lizingo sutarties laikotarpį, ne jaunesnis kaip 18 metų.
 • Nuolatinės pajamos, kurias galima patvirtinti dokumentais.
 • Bendra mėnesio įmokų, mokamų įvairioms kredito įstaigoms, įskaitant ir įmoką už pageidaujamą lizinguoti automobilį, suma neviršija*40 proc. per mėnesį gaunamų pajamų (remiantis Lietuvos banko Vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimo ir atsakingojo skolinimo nuostatais).
  Kiekvienas lizingo pasiūlymas skaičiuojamas individualiai. Susisiekite su mumis asmeniškai ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą Jūsų norimam automobiliui įsigyti.
  * Viršijus 40 proc. santykį yra galimybė automobilį nusipirkti automobilį išperkamosios nuomos būdu.
Toyota Verso Vienatūris
5 300€
114000 km
Mechaninė
Dyzelinas
Seat ALTEA XL Vienatūris
4 300€
185000 km
Mechaninė
Dyzelinas

  TVARKINGI IR PATIKIMI AUTOMOBILIAI IŠ EUROPOS. Turime apie 300 automobilių, visureigių bei autobusiukų pasirinkimą! Atsinaujiname kasdien!

  Kretinga

  Tiekėjų g. 19A, Kretinga

  Tauragė

  Gedimino g. 54, Tauragė

  Copyright © 2021. Visos teisės priklauso "123autolizing.lt"