LIZINGAS

Jei išsirinkote sau patinkantį automobilį ir norite jį įsigyti lizingu – tą padaryti dabar išties paprasta. Mūsų įmonė suteikia galimybę visus mūsų parduodamus automobilius įsigyti lizingu per banką. Bendradarbiaudami su visomis Lietuvos lizingo bendrovėmis teikiančiomis finansinio lizingo paslaugą, galime Jums pasiūlyti optimaliausius sprendimus Jūsų automobilio įsigyjimui išsimokėtinai. Finansinis lizingas – tai tokia lizingo rūšis, kai klientas per lizingavimo laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą, palūkanas bei PVM (jei toks išskiriamas), ir pasibaigus lizingo laikotarpiui tampa turto savininku.

Jei esate Šiaulių banko klientai, visus reikiamus lizingo dokumentus mes sutvarkysime vietoje, taip pat pritaikysime specialias lizingavimo sąlygas. Tokiu būdų sutaupysite daug laiko ir pastangų.

Pagrindiniai reikalavimai klientui, perkant automobilį lizingu:

  • Lietuvos Respublikos pilietis arba asmuo, turintis leidimą gyventi Lietuvoje visą lizingo sutarties laikotarpį, ne jaunesnis kaip 18 metų.
  • Nuolatinės pajamos, kurias galima patvirtinti dokumentais.
  • Bendra mėnesio įmokų, mokamų įvairioms kredito įstaigoms, įskaitant ir įmoką už pageidaujamą lizinguoti automobilį, suma neviršija *40 proc. per mėnesį gaunamų pajamų (remiantis Lietuvos banko Vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimo ir atsakingojo skolinimo nuostatais).

Kiekvienas lizingo pasiūlymas skaičiuojamas individualiai. Susisiekite su mumis asmeniškai ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą Jūsų norimam automobiliui įsigyti.
* Viršijus 
40 proc. santykį  yra galimybė automobilį nusipirkti automobilį išperkamosios nuomos būdu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tai paskola, skirta transporto priemonėms įsigyti, kurią finansuoja specializuotas paskolų bankas.

 
  • Fiksuota palūkanų norma visiems – 7,7%
  • Mėnesinis administravimo mokestis – 9,5 Eur
  • Sutarties sudarymo mokestis – 4,9%

Dėl „123autolizing paskolos“ gali kreiptis asmenys nuo 19 metų, gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį, valstybės tarnautojai, gaunantys pajamas iš individualios veiklos ar pagal autorines sutartis, neįgalumo arba senatvės pensiją, ūkininkai, įmonių savininkai. Asmuo turi turėti sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, kredito unijoje arba Lietuvos pašte.

Paraišką paskolai gauti galite pateikti:

Esminiai skirtumai tarp automobilio paskolos ir lizingo yra:
Perkant automobilį lizingu dažniausiai reikia: įkeisti automobilį bankui, turėti sukaupus pradinį įnašą, apdrausti automobilį kasko draudimu. Perkant automobilį su paskola, galėsite jį įsigyti be pradinio įnašo ir net pasiskolinti papildomai kitoms išlaidoms (draudimui, padangoms, remontui), automobilis iš karto priklausys jums, patys galėsite rinktis ar norite drausti jį kasko draudimu.

Teigiamo paskolos sprendimo atveju pinigai bus pervedami į jūsų sąskaitą, tad automobilį galėsite įsigyti pas bet kurį (tiek fizinį, tiek juridinį) pardavėją per 30 dienų.

Taip, imdami paskolą automobiliui, taip pat galite pasiskolinti ir kitoms su automobiliu susijusioms reikmėms, kaip remontas, padangos, draudimas ir t.t.

 

TVARKINGI IR PATIKIMI AUTOMOBILIAI IŠ EUROPOS. Turime apie 300 automobilių, visureigių bei autobusiukų pasirinkimą! Atsinaujiname kasdien!

Kretinga

Tiekėjų g. 19A, Kretinga

Tauragė

Gedimino g. 54, Tauragė

Copyright © 2021. Visos teisės priklauso "123autolizing.lt"